انتخاب مناسب ترین صندلی

افرادی که با پروازهای معمولی و اقتصادی  مسافرت می کنند معمولا با مسائلی مانند احساس سرما در شب یا تحمل صدای گریه نوزادها و...روبرو می شونئ که ممکن است برایشان ناخوشایند باشد. ما در اینجا به مواردی اشاره می کنیم که کمتر با این مسائل مواجه شوید.

باید بدانید که نزدیک بودن به عقب هواپیما و نشستن بر صندلی های میانی مزایایی دارد،زیرا فاصله میان این صندلی ها بیشتر است و شاید این فاصله ها کمک کننئ در قسمت میانی هواپیما تقسیم شود و همچنین امکان پیدا کردن فضای بیشتر در قسمت قفسه بارها وجود دارد.

در این قسمت از هواپیما شانس بیشتری برای نجات پیدا کردن در اثر سانحه هوایی را دارید زیرا شما از دم هواپیما دورهستید که احتمال دارد در سانحه جدا شود واز نوک تیز آن نیز دور هستید تا از دستاندازهای هوایی بیشتر در امان باشید.

صندلی های کنار بال نیز از امنیت بیشتری برخوردارند.

این به این معنی نیست که صندلی شما به دور از مشکل و ناراحتی است،درست پشت سر شما می تواند دو ردیف آخری باشد و بعد از آنها سرویس بهداشتی و بوفه هواپیما که به علت رفت و آمد میتواند دارای سرو صدای بیشتری باشد،اما خوشبختانه صدای بچه ها در این قسمت کمتر است.

این توسیه ها ممکن است نظرتان راحع به انتخاب صندلی در سفر بعدی تغییر دهد. در پرواز بعدی حتی ممکن است که اجازه دهید تا بقیه مسافران جای خود را مشخص کنند و سپس به آرامی سالن انتظار را به سوی هواپیما ترک نموده و در جای خود مستقر شوید.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
    • هیچ نظری یافت نشد

    ایرلاین ها