7 راه برای بستن یک چمدان پرو پیمان

 

مطمئن باشید که ما به شما می گوییم که چیزهای کمتری همراه خود بردارید. اما گاهی اوقات شما مجبورید که همه جارختی را در سفر همراه خود داشته باشید، مثلا برای تغییرات ناگهانی هوا یا یک مد غیر منتظره. این هفت روش را برای جا دادن چیزهای بیشتر در چمدان بخوانید.

با استفاده از کیسه های سفر جای کمتری را اشغال کنید

شما احتمالا کیسه هایی را دیده اید که می توانند مقدار زیادی لباس را در خود جا بدهند، در حالی که فضای کمی را می گیرند. می توانید از نوع مسافرتی آنها برای قرار دادن لباس های بزرگ نظیر ژاکت و پلیور استفاده کنید. این کیسه ها هیچ نیازی به بسته بندی ندارند. هر کدام از این کیسه ها در اندازه های متفاوت دارای زیپ هستند و به آسانی از وسایل شما نگهداری می کنند و نیازی به صرف هزینه صرف هزینه بیشتر برای به همراه داشتن وسایلتان ندارید.

بعضی از چیزها را داخل کفشتان قرار دهید

کفش ها جای زیادی را در چمدان می گیرند.داخل آنها را با چیزهاییی نظیر جواهرات(که درون کیسه های زیپ دار قرارداده اید) یا جوراب و لباس زیر(در یک کیسه پلاستیکی بگذارید) پر کنید.

از روش دسته کردن برای بسته بندی استفاده کنید

چیزهای بیشتری را در چمدانتان قرار دهید و از تا کردن پرهیز و آنها را بسته بندی کنید. با استفاده از روش بسته بندی ، لباس ها چرو ک نمی شوند. در بسته بندی، در یک فضای کوچک چیزهای زیادی را می توانید جا سازی کنید( مانند جوراب، لباس زیر و غیره) و سپس لباس های بزرگ تر را اطراف این بسته بگذارید و آنها را نیز بسته بندی کنید.

فشار دهید و سپس چیزهای دیگر را اضافه کنید

آیا چندتایی چیز اضافی دارید که به نظر می رسد دیگر جا نمی شوند، سعی کنید زیپ چمدانتان را بکشید و آن را کاملا ببندید ( حتی اگر مجبورید، روی آن بنشینید و این کار را انجام دهید). سپس آن را باز کنید و سعی کنید آنها را در جاهای قابل دسترس (مثلا گوشه ها، فضای بین لوازم بزرگ تر و غیره ) قرار دهید. اغلب هنگامی که چمدانتان را کامل می بندید و دوباره باز می کنید ، فضای کمی بیشتری را دوباره پیدا می کنید.

لباس هایتان را لوله کنید

از مسئولان پرواز گرفته تا نظامیان این حقه را می دانند، لوله کردن لباس بهترین روش برای قرار دادن چیزهای بیشتر داخل چمدان است. به علاوه ، لباس های لوله شده کمتر از لباس های تا شده چروک می شوند.

چمدانی را بخرید که می توان فضای آن را بزرگ تر کرد

این روش احتمالا کمی احمقانه است، اما می توانید اما می توانید چیزهای بیشتری در چمدانتان قرار دهید. اغلب قبل از این وسایلتان را داخل چمدان قرار دهید، سایز آن را تغییر دهید و سپس وسایلتان را داخل آن بگذارید.

از کیسه های لباس استفاده کنید

برای تغییر دادن فضا از کیسه های بسته بندی لباس استفاده کنید، این کیسه ها خیلی بیشتر از نوع کاربری شان جا می گیرند و شما می توانید لباس بیشتری داخل آن بگذارید. بعضی از کیسه ها بزرگتر هم می شوند و شما می توانید از فضای آن چند برابر بیشتر استفاده کنید. با این کار چمدان شما تمیزتر، مرتب تر و خالی تر به نظر می رسد.

 

 

 

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
    • هیچ نظری یافت نشد

    ایرلاین ها