• 021 - 22689288
  • 021 - 66439711
  • info@hanibal.ir

تاریخچه سیشل:

جمهوری سیشل کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند. پایتخت آن ویکتوریا است.
سیشل از مجمع‌الجزایری شامل ۱۱۵ جزیره تشکیل شده‌است که در حدود ۱۵۰۰ کیلومتری خاور خاک اصلی قاره آفریقا واقع شده‌اند. این جزایر :.7<ر شمال خاوری ماداگاسکار قرار گرفته‌اند. سیشل با ۸۶.۵۲۵ نفر جمعیت یکی از کمترین جمعیت‌ها را در میان کشورهای آفریقا دارد. شاخص توسعه انسانی آن اما در میان بالاترین‌ها در آفریقا است.

جزایر سیشل آب‌وهوای دریایی استوایی دلپذیری دارند و گردشگران زیادی از این جزایر دیدن می‌کنند. تنها یک‌سوم از جزایر سیشل مسکونی هستند و ۹۰ درصد از جمعیت این کشور در جزیره اصلی یعنی جزیره «ماهه» نشیمن گزیده‌اند. جزیره ماهه ۲۷ کیلومتر درازا و ۳ تا ۸ کیلومتر پهنا دارد و پایتخت کشور نیز در همین جزیره واقع شده‌است.

این جزایر در میانه‌های سده هجدهم مستعمرهٔ فرانسه شد، در ۱۸۱۴ به بریتانیا واگذار گشت و در ۱۹۷۶ استقلال یافت.

تور موریس ویژه نوروز1394
در جنوب غربی اقیانوس هند در شرق ماداگاسکار کشوری جزیرهای است که شامل جزیره های سنت بردرن و رودریگلوئس و جزائر آگالگا می شود. موریس قسمتی از جزایر ماسکارین است. پایتخت موریس شهر پورت لوئیس است. موریس 11 برابر واشنگتن و 4 برابر شهر تهران و مساحتی در حدود 2040 کیلومتر مربع است. جمعیت موریس هندی-چینی-اروپایی و آفریقایی است. زبان مردم موریس انگلیسی است ولی مردم به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت می کنند. واحد پول در موریس روپیه موریس است.
سواحل زیبا چشم اندازهای فرح بخش رودخانه-مرداب-کوه و جنگل های جادوئی در این جزیره رویایی مشاهده می شود.
مارک تواین نویسنده مشهور آمریکایی موریس را چنین توصیف کرده است. موریس نمونه ای از بهشت روی زمین است.
مدت زمان گرفتن ویزا 14 روز کاری می باشد و باید قبل از رفتن به موریس تهیه گردد.
تور نوروزی جزایر موریس-تور نوروزی موریس-تعطیلات رویایی در بهشت زمین موریس
در نوروز موریس یکی از بهترین مقاصد توریی به لحاظ آب و هوایی است دمای روز بین 29 تا 31 درجه بالای صفر است.اختلاف ساعت بین موریس و تهران فقط نیم ساعت است.
رضا شاه به مدت 5 ماه در این جزیره اقامت کرد. در کنار خلیج لاک پشت ها هتل گرند موریس که توسط نخست وزیر موریس افتتاح شد. دارای ویلا های چوبی با سقفهای پوشالی است 6 ستاره است. اینترنت رایگان هتل-کارکنان آموزش دیده و مودب در این هتل را باید دید.
در تمام مدت غذا خوردن می توانید کنار اقیانوس باشید. غذا دادن به پرندگان و آرامشی که از آنها می گیرید رویایی است.
گلهای زرد که هر روز در هتل و اطاق عوض می شود علامت جزیره موریس است. گلهای زرد رنگ زیبایی که در ظرفهای آبی پر از آب قرار داده می شود موریس را به زیبایی برای شما به تصویر می کشد.

ایرلاین ها

به عضویت خبرنامه بپیوندید
کليه حقوق اين سايت متعلق به سایت هانیبال می باشد | 1395-1396